Co to jest Jaworzyna Śląska? Co to znaczy?

Czym jest Jaworzyna Śląska? Co znaczy Jaworzyna Śląska?


Jaworzyna Śląska


miasto w Polsce

Wyraz Jaworzyna Śląska posiada 2 definicje:

1. Jaworzyna Śląska
miasto w Polsce (dod. kibic)
2. Jaworzyna Śląska
miasto w województwie dolnośląskim, powiat świdnicki, gmina Jaworzyna Śląska
Zapisz się w historii świata :)
Dodaj swoją definicję
Masz problem z tym słowem? Skontaktuj się z administratorem

Powiedz Jaworzyna Śląska:  



Udostępnij

Tłumaczenie wyrazu 'Jaworzyna Śląska':

 angielski Jaworzyna Śląska  niemiecki Jaworzyna Śląska  czeski Jaworzyna Śląska  ukraiński Jaworzyna ąląska  rosyjski Явожина Силезская  szwedzki Jaworzyna Śląska  francuski Jaworzyna Śląska  hiszpański Jaworzyna Śląska  włoski Jaworzyna Śląska  holenderski Jaworzyna Śląska  duński Jaworzyna Śląska  estoński Jaworzyna Śląska  łaciński Jaworzyna Śląska  łotewski Jaworzyna Śląska  litewski Jaworzyna Śląska  afrykanerski Jaworzyna Śląska  albański Jaworzyna Śląska  białoruski Платан Сілезія  bośniacki Jaworzyna Śląska  bułgarski Jaworzyna ąląska  chorwacki Jaworzyna ąląska  filipiński Jaworzyna Śląska  fiński Jaworzyna Śląska  grecki Jaworzyna Śląska  węgierski Jaworzyna Śląska  indonezyjski Jaworzyna Śląska  khmerski Jaworzyna Śląska  maltański Jaworzyna Śląska  norweski Jaworzyna Śląska  perski Jaworzyna Śląska  portugalski Jaworzyna Śląska  rumuński Jaworzyna Śląska  serbski Јаворзина Сласка  słowacki sycamore  suahili Jaworzyna Śląska  turecki Jaworzyna Śląska  zulu I-Jaworzyna Śląska
tłumaczenie użytkowników lub automatyczne

Zapis słowa Jaworzyna Śląska w języku migowym

 wikipedia

zapis słowa Jaworzyna Śląska w języku migowym. Litera 'j'zapis słowa Jaworzyna Śląska w języku migowym. Litera 'a'zapis słowa Jaworzyna Śląska w języku migowym. Litera 'w'zapis słowa Jaworzyna Śląska w języku migowym. Litera 'o'zapis słowa Jaworzyna Śląska w języku migowym. Zgłoska RZzapis słowa Jaworzyna Śląska w języku migowym. Litera 'y'zapis słowa Jaworzyna Śląska w języku migowym. Litera 'n'zapis słowa Jaworzyna Śląska w języku migowym. Litera 'a'zapis słowa Jaworzyna Śląska w języku migowym. Litera 'l'zapis słowa Jaworzyna Śląska w języku migowym. Litera 'ą'zapis słowa Jaworzyna Śląska w języku migowym. Litera 's'zapis słowa Jaworzyna Śląska w języku migowym. Litera 'k'zapis słowa Jaworzyna Śląska w języku migowym. Litera 'a'


                                                                                                                     

Zapis słowa Jaworzyna Śląska w alfabecie Braille'a

 

zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braillea. Litera j zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braille`a. Litera a zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braillea. Litera w zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braillea. Litera o zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braillea. Litera r zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braillea. Litera z zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braillea. Litera y zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braillea. Litera n zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braille`a. Litera a zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braillea. Odstęp, spacja zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braillea. Litera l zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braillea. Litera ą zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braillea. Litera s zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braillea. Litera k zapis słowa jaworzyna Śląska w języku Braille`a. Litera a


Juliet Alpha Whiskey Oscar Romeo Zulu Yankee November Alpha Sierra Lima Alpha Sierra Kilo Alpha

Zapis słowa Jaworzyna Śląska od tyłu


aksąlŚ anyzrowaJ


Inne słowa na literę J

Zobacz wszystkie słowa na literę J.


Inne słowa alfabetycznie

A B C Ć D E F G H  I  J K L Ł M N O Ó P R S Ś T U W Y Z Ź Ż